НОВИНИ

У Львові вирішили відкрити «Кримський дім»

Заклад надаватиме допомогу переселенцям з окупованого півострова.

Міська рада Львова ухвалила рішення про надання в оренду приміщення на вулиці Тесленка для відкриття «Кримського дому». Про це повідомив співзасновник, керівник західноукраїнського офісу ініціативи «КримSOS» Алім Алієв.

«Це була третя спроба голосування: зі старим скликанням Львівської міської ради нічого не виходило, зараз нове скликання проголосувало. Приміщення розташоване в районі ближнього центру, приміщення досить великої квадратури, близько 500 квадратних метрів, але потребує капітального ремонту», – розповів Алієв.

Найближчим часом оцінять розмір витрат і почнеться збір коштів для проведення ремонтних робіт. «Кримський дім» об'єднає кілька громадських організацій, які надаватимуть послуги переселенцям.

«Ми будемо займатись соціальною консультацією, юридичною, психологічною допомогою. Також будуть освітні проекти: курси мов, курси з гри на музичних інструментах, вокал, танці – це культурологічні проекти. Також у «Кримському домі» проходитимуть дискусії, покази фільмів, за необхідності там можна буде отримати гуманітарну допомогу. Для нас дуже важливо, щоб «Кримський дім» у Львові став майданчиком для взаємодії як людей, які приїхали сюди, так і тих, хто живе тут постійно – для місцевих і переселенців, а також щоб генерував нові ідеї для Львова», – зазначив він.

Нагадаємо, Велика Британія заявила про виділення $1,5 млн для бізнесу переселенців в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.