НОВИНИ

У Саакашвілі розповіли про особливості створення антикорупційної платформи

Орієнтуватимуться на "Громадський форум" Чехословаччини.

Команда Саакашвілі хоче створити українську антикорупційну платформу на прикладі чехословацького "Громадського форуму" зразка 90-го року. Про це розповів тимчасово виконуючий обов'язки заступника голови Одеської ОДА Саша Боровик.

"Щоб побудувати партію треба 2 роки. Це не менше. Сьогодні тут не буде ніякої партії, буде якась платформа. В 90-му році в Чехословаччині, коли вони виграли оксамитову революцію, вони об'єдналися всі в організацію, яку вони назвали "Громадський форум". Це був "Громадський форум" проти корупції і проти тоталітаризму, проти комунізму", - сказав Боровик.

За його словами, "Громадський форум" у Чехословаччині виграв вибори, набравши майже 78 відсотків голосів. Потім вони розділилися, і в них були партії лівоцентриські, правоцентриські.

"Але в них головне була досить некорумпована система після цього і в них після цього була европейська політика. Я б дуже хотів, щоб у нас з'явилась платформа, яка об'єднає демократів незалежно, чи вони лівоцентриські, чи правоцентриські. Щоб ця платформа була антикорупційна, щоб вона була патріотичною, за суверінітет України і щоб вона взяла якусь владу", - наголосив Боровик.

Нагадаємо, раніше голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив про намір створення непартійного руху проти корупції та за проведення реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.