НОВИНИ

Саакашвілі анонсував створення непартійного руху проти корупції

За його словами, після форуму в Києві подібні антикорупційні заходи будуть проводитися в регіонах - у Харкові, Дніпропетровську та інших містах.

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив про намір створення непартійного руху проти корупції та за проведення реформ. Про це він сказав у середу, 23 грудня, під час проведення Антикорупційного форуму.

"Сподіваюся, що прийдемо до того, що треба створити широкий непартійний рух проти корупції та за реформи. Це, природно, ми збираємося робити. Без будь-яких лідерів, не під яку-небудь партію. Тут політична партія не створюється, але починається великий рух ", - сказав Саакашвілі.

Він розповів, що після форуму в Києві подібні антикорупційні заходи будуть проводитися в регіонах - у Харкові, Дніпропетровську та інших містах.

"Те, що ви бачите, - це початок, ми починаємо оновлення України", - зазначив Саакашвілі.

Читайте також: В Антикорупційному бюро відреагували на викривальну промову Саакашвілі про головних корупціонерів

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив, що учасниками корупційних схем на об'єднаній гірничо-хімічної компанії є політик і підприємець Давид Жванія, народний депутат від народного Фронту Микола Мартиненко, голова Енергоатому Юрій Недашковський, гендиректор Східного гірничо-збагачувального комбінату Олександр Сорокін і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.