НОВИНИ

Під нові санкції США потрапили два міністри часів Януковича

Також до списку внесли одного з лідерів "ЛНР" Владислава Дейнего.

США розширили список санкцій проти Російської Федерації у зв'язку з подіями на сході України. У санкційному списку є прізвища двох екс-міністрів з уряду Азарова. Про це свідчить інформація, оприлюднена на сайті Міністерства фінансів США.

У новий список були внесені 34 фізичних та юридичних особи, серед яких двоє громадян України - екс-міністри часів президента Віктора Януковича Дмитро Табачник (очолював Міністерство освіти і науки) і Віталій Захарченко (очолював МВС).

Також до списку внесли одного з лідерів "ЛНР" Владислава Дейнего.

Нагадаємо, 22 грудня США ввели санкції проти 12 осіб (з-поміж них - уповноважений самопроголошеної "Луганської народної республіки" на переговорах у Мінську Владислав Дейнего, екс-глава Міністерства внутрішніх справ України Віталій Захарченко, екс-міністр освіти України Дмитро Табачник, заступник генерального директора концерну "Калашников" з комерційних питань Едуард Іоффе та інші) та проти 22 юридичних осіб. Під санкції потрапили "Яндекс. Гроші", "Мамсандра" Ялтинська кіностудія "Галс Девелопмент", "Оборонпром" і ряд інших військово-промислових компаній, "ВТБ 24" і ряд дочірніх підприємств ВТБ, Генбанк, Мособлбанк, Инресбанк і Крайинвестбанк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.