НОВИНИ

ГПУ затримала на хабарі $50 тис. працівників поліції та податкової Київської області

Вони вимагали хабара від особи за сприяння у закритті кримінального провадження.

Генеральна прокуратура України на хабарі $50 тис. затримала співробітників поліції та податкової Київської області. Про це повідомив помічник Генерального прокурора України Владислав Куценко.

Спецоперація проводилася спільно прокуратурою Київської області та СБУ.

"Під час отримання хабара у розмірі 50 тис. дол. у кафе було затримано працівника поліції та начальника відділу Васильківської податкової інспекції Київської області. Фактично вони вимагали відповідного хабара від особи за сприяння у закритті кримінального провадження. Фактично було відкрито кримінальне провадження за самоуправство, пов'язане з незаконним видобутком ґрунту. І в рамках спроби вирішити питання у незаконний спосіб за закриття цього провадження ці дві посадових особи, поліцейський та представник податкової, вимагали гроші. Зараз їх затримано. Відбувається огляд подій, готується з нашого боку повідомлення про підозру", - повідомив він.

Підприємець співпрацював зі слідством, він звернувся до органів прокуратури, і тому йому не загрожує відповідальність перед законом за хабар, у відповідності з чинним законодавством.

Надалі проводитиметься слідство, прокуратура має намір просити суд про арешт підозрюваних.

Як повідомлялося, у Києві на хабарі $50 тис. затримали чиновника Мін'юсту.

Також нагадаємо, на Харківщині СБУ впіймала чиновників фіскальної служби на великому хабарі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.