НОВИНИ

Суд звільнив з-під варти руфера, обвинуваченого в фарбуванні зірки на висотці в Москві

Згідно з вироком, Подрєзов повинен впродовж визначеного для нього судом строку проживати в Санкт-Петербурзі, регулярно з'являтися в контролюючі органи, перебувати у себе вдома в темний час доби.

У Росії в залі суду звільнили з-під варти руфера Владіміра Подрєзова, засудженого у справі про хуліганство через епізод із перефарбованим шпилем висотки в Москві. Таким чином, апеляційне подання прокуратури було відхилено. Про це інформують російські ЗМІ.

Суд виключив з вироку згадку про попередню судимість Подрєзова за крадіжку і призначення йому обмеження волі у вигляді двох років і десяти місяців.

«Суд визначив замінити Подрєзову покарання строком на два роки десять місяців обмеження волі», - йдеться у вироку.

Вирок стосовно чотирьох виправданих фігурантів Мосміськсуд залишив без зміни, він вступив у законну силу.

Згідно з вироком, Подрєзов повинен впродовж визначеного для нього судом строку проживати в Санкт-Петербурзі, регулярно з'являтися в контролюючі органи, перебувати у себе вдома в темний час доби.

На відміну від свого захисника, засуджений Подрєзов просив знизити йому вирок, так як хоче продовжити вчитися.

«Я визнав провину частково. Прошу проявити гуманізм і знизити термін покарання. Вважаю покарання надмірно суворим», - сказав він.

Зауважимо, у серпні Подрєзов зізнався у наклепі на інших бейсджамперів    

Як повідомлялося, відповідальність за розмальовування зірки в Москві взяв на себе український руфер Мустанг та підтвердив це фото- і відеоматеріалами.

Нагадаємо, 20 серпня у Москві підняли український прапор та частково перефарбували у жовто-блакитні кольори зірку на шпилі сталінської висотки на Котєльнічєской набєрєжной.

У поліції Москви відкрили кримінальну справу за фактом "осквернення висотної будівлі" і затримали спочатку чотирьох активістів.

Причому розфарбовування у кольори українського прапору зірки на вершині багатоповерхівки перекваліфікували з "вандалізму" на "хуліганство". Мовляв, стаття за хуліганство передбачає до семи років позбавлення волі, а за вандалізм - тільки до трьох.

Мустанг, який взяв всю відповідальність на себе, заявив, що росіяни до акції відношення не мають. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.