НОВИНИ

Порошенко скасував ввізне мито на електромобілі

Президент підписав закон, яким встановлюється нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф України» щодо ввізного мита на електромобілі», прийнятий Верховною Радою України 25 листопада. Про це повідомляє прес-служба голови Держави.

Даним законом України № 822-VІІІ встановлюється нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

«Реалізація норм закону створює передумови для зменшення ціни на електромобілі та збільшення їх питомої ваги на українському автомобільному ринку, що сприятиме охороні навколишнього природного середовища, забезпеченню енергетичної незалежності України, а також значною мірою спростить доступ українського населення до новітніх розробок та технологій», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що закон набуває чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла в цілому закон щодо скасування ввізного мита на електромобілі 25 листопада 2015 року. За таке рішення проголосували 233 нардепи.