НОВИНИ

У Росії ініціювали заборону на в'їзд до країни студентам, які підтримують революції

Загалом у поправках до закону про навчання іноземців у Росії запропонували близько 10 обмежень.

Федеральна міграційна служба (ФМС) РФ запропонувала внести у законодавство норму про заборону навчатися в Росії особам, які закликають до революції в РФ. Про це повідомили у російських ЗМІ з посиланням на окмітет Держдуми, який розглянув відповідні поправки.

Запропоновані норми встановлюють можливість продовження терміну тимчасового перебування в Росії іноземців з метою навчання. До другого читання ФМС представила депутатам поправки (до закону про правове становище іноземних громадян у Росії), що значно розширюють дію законопроекту. Зміни вводять підстави для невидачі запрошення на в'їзд до Росії.

Відомство пропонує не видавати іноземцю запрошення на в'їзд у країну, якщо він виступає за насильницьку зміну основ конституційного ладу Росії, іншими діями створює загрозу безпеці росіян, а також фінансує, планує або здійснює терористичні (екстремістські) акти або іншими діями підтримує терористичну діяльність.

Запрошення не отримають ті, хто протягом останніх п'яти років був видворений, депортований чи переданий іноземній державі (якщо більше одного разу – то протягом десяти років), має непогашену або незняту судимість за вчинення умисного злочину на території Росії або за її межами.

Як повідомлялося, Росія також заборонила своїм громадянам відпочивати у Єгипті і Туреччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.