НОВИНИ

РНБО ініціювала розробку закону про капеланську службу в ЗСУ

За словами Турчинова, капелани мають допомогти військовим подолати стрес і посттравматичний синдром.

РНБО ініціювала розробку закону про капеланську службу в ЗСУ. Про це під час свого виступу на з'їзді військових капеланів заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

"Настав час, щоб військові капелани, військова капеланська служба переходила з волонтерського формату, на професійний формат, щоб прибрати будь-які бюрократичні обмеження, які стоять на шляху реалізації всіх можливостей капеланської служби. У той же час, ми повинні забезпечити високі соціальні стандарти для військових капеланів. Саме тому РНБО ініційовано розроблення закону про капеланську службу в ЗСУ та вищих військових формуваннях. І саме цей закон має стати основою для того, щоб ми перейшли на професійний, системний формат несення служби. Тому що перед капеланами сьогодні в армії стоять дуже серйозні завдання, це не тільки духовне, але й патріотичне виховання військових, це психологічна робота з особовим складом. Саме вони повинні допомогти військовим подолати стрес і посттравматичний синдром", - заявив Турчинов.

Нагадаємо, торік православна церква Київського патріархату заявила, що направлятиме в кожну військову частину, в кожен добровольчий батальйон священика, щоб підтримати моральний дух бійців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.