НОВИНИ

Джемілєв озвучив головні досягнення блокади Криму

За його словами, дії кримських татар на адмінкордоні з анексованим півостровом консолідували українське суспільство.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв озвучив головні результати товарної та енергетичної блокади Криму.

«Для нас все ж важливо не нашкодити Україні. Якщо це трапиться, то перспективи звільнення Криму будуть примарними... Учасникам блокади багато чого вдалося досягти. По-перше, тему Криму підняли на новий рівень як у самій Україні, так і в світовому співтоваристві, адже цю тему почали забувати. Це визнають багато західних політиків і дипломати», – заявив він.

Джемілєв також зауважив, що дії кримських татар на адмінкордоні з анексованим півостровом консолідували українське суспільство.

«По-друге, продемонстрували, що без України у Криму перспектив немає, і що утримання Криму буде обходитися Росії так дорого, що вони ще тисячу разів покаються, що зайняли півострів. Ми також консолідували українське суспільство, тому що соцопитування говорять про те, що не менше 80% українців підтримують цю блокаду», – зазначив він.

Рекомендуємо до прочитання: Заради чого все це було?

Зазначимо, 8 грудня електропостачання Криму з території материкової частини України частково відновили.Як повідомлялося, 20 листопада на Херсонщині підірвали дві високовольтні опори подачі електроенергії в Крим. У ніч із 21 на 22 листопадаповторно підірвали пошкоджені електроопори, і Крим повністю відключили від постачання електроенергії з боку України. Нагадаємо, кримські татари і активісти 20 вересня розпочали акцію з "продовольчої блокади" Криму, яка полягала в недопущенні вантажного транспорту на півострів. Активісти оприлюднили свої вимоги до окупантів.

Наслідком продовольчої блокади Криму стало підвищення цін на деякі продукти харчування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.