НОВИНИ

"Правий сектор" заявив, що завершив свою участь у блокаді Криму

Один з ініціаторів акції щодо «громадянської блокади» Криму Ленур Іслямов повідомив, що представник «Правого сектору» залишається в штабі акції.

Представники «Правого сектору» заявляють про завершення своєї участі в акції щодо «громадянської блокади» Криму і знятті з чергувань на всіх блокпостах. Про це у п’ятницю, 11 грудня, повідомив речник «Правого сектору» Олексій Бик.

«Оперативний штаб« Правого сектору» на блокаді ухвалив рішення, що у зв’язку з тим, що наші партнери по блокаді дозволили пускати електрику, фактично усунули нас від ухвалення рішень, ми змінюємо формат присутності на кордоні з Кримом. Ми більше не будемо брати участь у кримському Майдані, блокувати дороги, стояти на блокпостах. Ми завершили свою участь у блокаді Криму», – зазначив Бик.

Він додав, що не виключає ймовірності повернення на акцію з блокади півострова, «але це передбачає додаткові узгодження, переговори, і зміни формату відносин у рамках блокади».

Один з ініціаторів акції щодо «громадянської блокади» Криму Ленур Іслямов повідомив, що представник «Правого сектору» залишається в штабі акції.

«Правий сектор» покидає цивільні пости, які зараз сенсу вже не мають. Ми теж ці блокпости зараз залишаємо, бо ми їх переформатуємо. У нас немає жодних проблем із «Правим сектором». Ми саму громадянську акцію переформатуємо», – наголосив Іслямов.

20 листопада на Херсонщині підірвали дві високовольтні опори подачі електроенергії в Крим. У ніч із 21 на 22 листопада повторно підірвали пошкоджені електроопори, і Крим повністю відключили від постачання електроенергії з боку України.

8 грудня електропостачання Криму з території материкової частини України частково відновили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.