НОВИНИ

МЗС України відреагувало на візит до окупованого Криму польського євродепутата

Представник МЗС України зазначила, що стосовно цього громадянина Польщі ще в 2014 році були прийняті відповідні обмежувальні заходи.

Міністерство закордонних справ України засуджує візит депутата Європейського парламенту від Польщі Януша Корвіна-Мікке в окупований РФ Крим. Про це заявила в п'ятницю спікер українського зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца.

«Візит депутата Європарламенту від Польщі Я.Корвіна-Мікке в незаконно окуповану Автономну Республіку Крим був здійснений з порушенням норм міжнародного права і встановленої законодавством України процедури відвідування іноземними громадянами тимчасово окупованої території», - сказала вона.

Представник МЗС України зазначила, що стосовно цього громадянина Польщі ще в 2014 році були прийняті відповідні обмежувальні заходи, у зв'язку з останнім його візитом Київ також довів до польських партнерів свою стурбованість і позицію України.

"Ми в черговий раз закликаємо всіх іноземних громадян поважати суверенітет і територіальну цілісність України, а також чітко дотримуватися встановленого порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію", - сказала Беца.

Як повідомлялося, Я.Корвін-Мікке відвідав через Москву анексований Росією півострів Крим. У своєму Facebook він написав, що дав багато інтерв'ю російським каналам і його "добре прийняли" в Сімферополі, при цьому проти візиту виступили кримські комуністи, які навіть хотіли влаштувати демонстрацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.