НОВИНИ

У мережі з’явилося відео, що закликає українців підписувати контракти із ЗСУ

Обіцяють, що з нового року базова зарплата рядового збільшиться більше ніж утричі – до 7 тисяч гривень.

У четвер, 10 грудня, на каналі Військового телебачення України в YouTube з’явилося відео із закликом до українців підписувати контракти із ЗСУ.

"Україна сьогодні має сильну армію. Десятки тисяч солдатів та офіцерів отримали незамінний бойовий досвід. Зберегти та примножити професійних мотивованих військових у Збройних Силах – запорука перемоги над ворогом. Ми будуємо нову армію. Докладаємо зусиль, аби запропонувати гідні умови захисникам України. Перші кроки вже зроблено. Поступово зростає якість забезпечення військових. З’явилася можливість підписання контракту терміном на 6 місяців. З нового року базова зарплата рядового збільшиться більше ніж утричі – до 7 тисяч гривень. Захистіть своїх! Підписуйте контракт зі Збройними Силами України!", - йдеться у поясненні до відео.

Читайте також: У Порошенка порахували, що утримання контрактної армії влетить у копієчку

Як повідомлялося, у Міноборони сподіваються значно підвищити зарплати військовим.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що армію потрібно негайно переводити на контрактну основу.

Згодом стало відомо, що Генеральний штаб ініціював впровадження короткострокових контрактів із військовослужбовцями, які призвані за мобілізацією, з подальшою можливістю їх пролонгації.