НОВИНИ

Кім Чен Ин заявив про наявність у Північної Кореї водневої бомби

Раніше КНДР вже тричі здійснювала атомні вибухи.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив, що наразі КНДР має не тільки атомну, а й водневу бомбу.

Як повідомило в четвер Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК), під час однієї з інспекційних поїздок частинами збройних сил Кім Чен Ин оголосив, що Північна Корея вже перетворилася на «потужну ядерну державу, здатну застосувати власні атомну і водневу бомби для захисту свого суверенітету».

Раніше КНДР вже тричі здійснювала атомні вибухи.

У вересні американський Інститут науки і міжнародної безпеки повідомляв, що на головному північнокорейському ядерному об'єкті в Йонбені, який у повному обсязі був запущений після ремонту, з'явилися нові «гарячі камери», які, на думку експертів, можуть використовуватися для поділу ізотопів і виробництва тритію – необхідного для термоядерного компонента зброї.

Експерти Американо-корейського інституту при університеті Джона Хопкінса на підставі вивчення супутникових фотознімків також дійшли висновку, що в Північній Кореї завершуються роботи з модернізації космодрому «Сохе». Це дозволить вже в майбутньому році почати ракетні пуски з цього космодрому.

Читайте також: Північна Корея готує нові ядерні випробування - західні ЗМІ

Нагадаємо, протягом останніх 9 років у Північній Кореї відбулися три ядерні випробування.

Як повідомлялося, КНДР може спрямувати ядерну зброю проти Сполучених Штатів. Разом з тим, у жовтні США оприлюднили чисельність своїх та російських стратегічних ядерних озброєнь

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.