НОВИНИ

Яценюк анонсував внесення в Раду компромісного проекту Податкового кодексу

В українського бізнесу буде 3 місяці на те, щоб детально вивчити новий документ.

Компромісний проект Податкового кодексу до Верховної Ради внесе президент Петро Порошенко. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду у середу ввечері.

"Учора ми з президентом досягнули наступної домовленості: Кабмін допрацьовує після вчорашніх домовленостей відповідний Податковий кодекс, ми вносимо цей Податковий кодекс президенту України, і він, користуючись своїми конституційними повноваженнями, вносить його до парламенту з клопотанням про розгляд за невідкладною процедурою", - зазначив він.

Читайте також: Кабмін готовий до компромісу, щоб мати ефективну податкову реформу і збалансований бюджет

"У зв'язку з тим, що цей документ має 7 сотень сторінок, і він потребує часу для вивчення платниками податків, ми також прийшли до другого компромісу: в прикінцевих положеннях податкового кодексу усі ставки податків будуть запроваджені з 1 січня наступного року, тобто ми зменшуємо ставки оподаткування з 1 січня наступного року", - повідомив Яценюк.

"А "тіло" Податкового кодексу набуде чинності з 2 кварталу наступного року, тобто в українського бізнесу буде 3 місяці на те, щоб вивчити детально податковий кодекс", - заявив глава уряду, додавши, що якщо треба буде внести зміни до документу, для цього буде цілий квартал.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.