НОВИНИ

У Генштабі заперечили, що згаданий у зв'язку з крадіжкою картин нідерландського музею Гуменюк служив у ЗСУ

Борис Гуменюк не перебував серед бійців ОУН, які вступили до лав Збройних сил.

У Генштабі ЗСУ відхрестилися від скандалу з викраденими з музею у Нідерландах картинами, які нібито тримають у себе бійці добровольчого батальйону ОУН в зоні АТО. Про це повідомили на сторінці Генштабу у мережі Facebook.

«Частина бійців колишнього добровольчого батальйону ОУН свого часу увійшла до складу Збройних Сил України. Бориса Гуменюка серед них не було. Відповідно, Борис Гуменюк не є та ніколи не був військовослужбовцем Збройних Сил України та, природно, не посідав у ЗСУ жодних посад, як-от командира батальйону», – написали у повідомленні.

Там додали, що Збройні Сили України «як і завжди, готові співпрацювати із правоохоронними органами та надати усю необхідну допомогу, якщо така знадобиться».

Нагадаємо, 7 грудня представники Музею Західної Фрісландії у Нідерландах дали прес-конференцію, під час якої повідомили, що витвори мистецтва, викрадені з установи 11 років тому знайшлися на Донбасі, але «націоналістичне угрупування», яке наразі володіє ними вимагає €5 млн за повернення.

Під час прес-конференції у зв’язку з утриманням картин називали імена лідера партії ВО «Свобода» Олега Тягнибока, екс-голови СБУ Валентина Наливайченка, а безпосереднім виконавцем «лідера батальйону ОУН» Бориса Гуменюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.