НОВИНИ

«Нафтогаз» вважає, що «Укрнафта» проїдає свої вуглеводні

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз Україна» висловлює стурбованість скороченням видобутку вуглеводнів найбільшою в Україні нафтовидобувною компанією «Укрнафта»

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз Україна» висловлює стурбованість скороченням видобутку вуглеводнів найбільшою в Україні нафтовидобувною компанією «Укрнафта».

Про це під час форуму з питань паливно-енергетичного комплексу повідомив начальник управління видобутку газу, газового конденсату й нафти «Нафтогазу» Сергій Касянчук.

З його слів, скорочення видобутку є, зокрема, наслідком значного зменшення «Укрнафтою» геологорозвідувальних робіт.

«Протягом останніх років «Укрнафта» стабільно скорочувала обсяги видобутку газу на 10% і нафти з газоконденсатом на 8% щорічно», - сказав Касянчук.

Загалом він висловив стурбованість такими результатами роботи «Укрнафти».

«Укрнафта» фактично проїдає свою базу вуглеводню», - висловив Касянчук позицію «Нафтогазу».

Він також підкреслив, що «Нафтогаз» наполягає на істотному збільшенні «Укрнафтою» геологорозвідувальних робіт, а також експлуатаційного буріння.

Як повідомляло агентство, 50%+1 акція «Укрнафти», яка є відкритим акціонерним товариством, належить «Нафтогазу», близько 42% акцій належать компаніям, афілійованим з банком.

«Укрнафта» скоротила в липні видобуток нафти й конденсату на 13,4% до 209,1 тис. тонн порівняно з липнем 2009 року, у червні - на 11,9% до 204,9 тис. тонн порівняно із червнем 2009 року.

Компанія скоротила видобуток газу в липні на 16,2% до 208,8 млн. куб. м порівняно з липнем 2009 року, у червні - на 17,6% до 198,3 млн. куб. м порівняно із червнем 2009 року.

У 2009 році компанія скоротила видобуток нафти з газовим конденсатом на 7,58%, або на 231,6 тис. тонн порівняно з 2008 роком до 2 825,6 тис. тонн.

«Укрнафта» має намір провести тривимірні сейсморозвідувальні роботи (методом планшетної зйомки) на 3 вуглеводневих родовищах у Сумській області в 2010-2011 роках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги