НОВИНИ

Детективи НАБ відкрили три провадження про розкрадання на суму 1 млрд грн

За словами директора бюро Артема Ситника, кількість проваджень може бути більшою, однак наразі їх не реєструють через обмежену кількість прокурорів.

Детективи Національного антикорупційного бюро зареєстрували три провадження про розкрадання на державних підприємствах на суму близько 1 млрд грн. Про це повідомив під час брифінгу голова бюро Артем Ситник, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, кількість відкритих проваджень обмежена через недостатню кількість прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, які ведуть нагляд за діяльністю бюро.

«Зараз перші два прокурора є. Можливо, сьогодні до них приєднається третій. І 4 грудня детективи Національного антикорупційного бюро зареєстрували в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань першого кримінальні провадження. Наразі внесені три провадження, вони стосуються схем із розкрадання коштів державних підприємств на суму близько 1 млрд грн», – зазначив він.

Ситник стверджує, що два місяці з 1 жовтня, коли були призначені перші детективи, також велися розслідування.

«Кількість проваджень, які ми можемо внести, – набагато більша, але у зв'язку з невеликою кількістю прокурорів поки ми будемо вносити відносно невелику кількість проваджень, щоб прокурори могли здійснювати над ними нагляд. Тим більше що зараз почнеться процедура передачі справ до НАБ», – сказав він.

«Тому я заявляю, що робота антикорупційного бюро 4 грудня розпочалася. Кількість проваджень... буде постійно зростати, напрацювання всі є», – наголосив він.

Як повідомлялося, в Антикорупційному бюро відреагували на викривальну промову Саакашвілі про головних корупціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.