НОВИНИ

До мітингу далекобійників під Москвою прибув ОМОН

За словами координатора акції, поліцейські ведуть себе приязно, але психологічний тиск посилюється.

На місце проведення акції протесту далекобійників в підмосковних Хімках прибув ОМОН. Про це повідомив координатор акції Сєргєй Владіміров.

За його словами, далекобійники, яких не пускають у Москву, мають намір залишатися в Хімках до скасування системи "Платон".

Фури стоять на парковці біля "Ікеї" та "Меги". Владіміров додав, що поліцейські ведуть себе приязно, але психологічний тиск посилюється, зокрема, прибув ОМОН.

Нагадаємо, у Росії з 15 листопада введена плата за проїзд федеральними трасами автомобілів масою понад 12 тонн, яка збирається через систему "Платон". Далекобійники у зв'язку з цим почали акції протесту по всій країні. Водії вимагають внести зміни в тарифи і технічно доопрацювати систему. Обурення далекобійників викликає і те, що збором грошей займається приватна структура, підконтрольна Ігорю Ротенбергу, сину мільярдера Аркадія Ротенберга, друга президента Владіміра Путіна.

4 грудня колони вантажівок перекрили МКАД в районі Ленінградського шосе, влаштувавши багатокілометрову пробку. У Москву протестувальників не пустили, і вони розбили табір у Хімках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.