НОВИНИ

У РНБО розповіли про плани збільшити витрати на розвиток озброєння

"Передбачене в оборонному бюджеті на 2016 рік збільшення держвитрат на розвиток озброєнь становить 30%", - зазначив Гладковський.

Україна планує збільшити витрати на розвиток озброєння на 30% у 2016 році. Про це повідомив перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

"Передбачене в оборонному бюджеті на 2016 рік збільшення держвитрат на розвиток озброєнь становить 30%", - зазначив Гладковський.

За його словами, пріоритетною сферою для оновлення в наступному році буде протиповітряна оборона. Окрім того, Гладковський зазначив, що на розгляд уряду вже переданий проект Держпрограми розвитку озброєнь до 2020 року.

"Проект держпрограми вже підготовлений, і на сьогоднішній день переданий в уряд. Ми очікуємо, що до кінця року держпрограма буде прийнята", - повідомив заступник.

Читайте також: У РНБО конкретизували видатки на сектор безпеки та оборони в 2016 році

Нагадаємо, у Держпрограмі розвитку озброєння спочатку потреба в фінансування на переозброєння армії оцінювалася в 900 мільярдів гривень. Проте на етапі узгодження ці параметри були скорочені до близько 90 мільярдів. У держбюджеті на 2015 рік передбачені 90 мільярдів гривень витрат на національну безпеку та оборону. Із них на утримання армії передбачено 44, 6 мільярда гривень, ще 5, 25 мільярда – на фінансування держвитрат Міноборони на розвиток ОВТ.

Читайте також: Порошенко розповів, якими будуть витрати на оборону та безпеку країни в 2016 році

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.