НОВИНИ

Координатор блокади Криму оголосив про початок нового етапу акції

За словами Іслямова, морська блокада півострову вже розпочалася.

Координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов заявив, що найближчим часом суспільство почує про нову блокаду півострова. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Між енергетичною та морською блокадою Криму буде ще одна блокада, і про неї скоро дізнаєтеся, зараз говорити поки не буду. Днями про неї дізнаєтеся», – зазначив координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов.

Раніше він заявив, що після припинення поставок товарів, продуктів і електрики в Крим із материкової України буде «морська блокада» півострова, в тому числі в районі Керченської переправи, яка зараз є основною транспортною артерією, що з’єднує Крим із Росією, з Краснодарським краєм. Активісти акції з блокади Криму вже займаються Керченською протокою. Про це він також повторив і в інтерв’ю Радіо Свобода.

 «Це вже військова операція, тому я не можу поки що про це казати. Однак скажу, що морська блокада Криму вже розпочалася. Тому що турки, коли збили цей літак, який потрапив на їхню територію, уже здійснюють блокаду Босфору і Дарданеллів. Залишається тільки Керченська протока, а ми вже нею займемося, вже зайнялися», – заявив Іслямов.

Нагадаємо, 20 листопада на Херсонщині підірвали дві високовольтні опори подачі електроенергії в Крим. У ніч із 21 на 22 листопада повторно підірвали пошкоджені електроопори, і Крим повністю відключили від постачання електроенергії з боку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.