НОВИНИ

Учасники блокади Криму досі перешкоджають ремонту ліній електропередач – Укренерго

Протестувальники блокують доступ до трьох пошкоджених ЛЕП.

Учасники блокади Криму продовжують перешкоджати ремонту ліній електропередачі з України на півострів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НЕК "Укренерго".

Згідно з повідомленням, лінія Каховська-Титан готова до подачі напруги, однак на вимогу учасників блокади Криму провід роз'єднаний.

"Аварійно-відновлювальні роботи на інших лініях (ПЛ-330 кВ Мелітополь-Джанкой, ПЛ-330 кВ Каховська-Островська та ПЛ-330 кВ Каховська-Джанкой) не проводяться, оскільки протестувальники блокують доступ працівників ДП НЕК "Укренерго" до ушкоджених об'єктів", - йдеться в повідомленні.

Також в "Укренерго" додали, що компанія не володіє достовірною інформацією про технічні параметри і стан реалізації енергомосту з Росії в Крим.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін заявив, що до літа 2016 року потрібно забезпечити енергетичну незалежність Криму від України.

20 листопада на Херсонщині підірвали дві високовольтні опори подачі електроенергії в Крим. У ніч із 21 на 22 листопада повторно підірвали пошкоджені електроопори, і Крим повністю відключили від постачання електроенергії з боку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.