НОВИНИ

У Кривому Розі активісти прорвалися до міськради й утворили громадську Антикорупційну комісію

Учасники віче проголосували за створення Ради представників громади та Громадської варти.

У Кривому Розі сталися сутички між правоохоронцями і учасниками мітингу проти фальсифікації результатів виборів. Про це інформують ЗМІ.

Кілька тисяч людей у неділю прийшли на "віче" проти результатів виборів мера міста, які вони вважають сфальсифікованими.

Після мітингу депутати парламенту та інші його учасники пішли до міської ради, аби, як вони повідомили, створити на першому поверсі громадську приймальню.

Всередині будівлі перебували кілька сотень поліцейських. Вони заявили, що пустять до міськради лише парламентарів, однак депутат Семен Семенченко сказав, що зайде тільки з людьми.

У підсумку між сторонами сталася сутичка. У ній, серед інших, фігурував депутат Володимир Парасюк.

Кілька десятків людей потрапили до приміщення.

Згодом стало відомо, що учасники віче проголосували за створення Ради представників громади та Громадської варти.

Народний депутат від "Самопомічі" Єгор Соболєв повідомив, що утворена Рада буде працювати на першому поверсі в приміщенні Криворізької міської ради. Тут же буде працювати Антикорупційна комісія, в яку він закликав повідомляти про факти фальсифікацій, корупції, розкрадання комунального майна.

Читайте також: Суд оголосив остаточне рішення щодо виборів мера Кривого Рогу

Нагадаємо, криворізький міськвиборчком оголосив Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів, Вілкул набрав 49%, його суперник Юрій Милобог - близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси.

Також нагадаємо, Центральна виборча комісія замінила у Криворізькій виборчій комісії двох представників "Народного фронту" і двох – "Радикальної партії". Також про відкликання одного представника у ТВК заявили у БПП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.