НОВИНИ

Прокуратура проситиме допомоги в адміністрації Facebook, щоб отримати важливі дані щодо вбивства Бузини

Відповідне прохання відправлять до компетентних органів США.

Прокуратурою Києва в рамках розслідування вбивства Олеся Бузини ініційовано міжнародне правове доручення до компетентних органів США про отримання відомостей від адміністрації соціальної мережі Facebook. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва з посиланням на начальника відділу столичної прокуратури Олександра Машкова.

За його словами, запитувана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні за фактом убивства Бузини.

З метою дотримання встановлених процедур міжнародного співробітництва у кримінальних провадженнях за клопотанням прокурора місцевим судом прийнято відповідне рішення, яке разом з іншими документами буде направлено до компетентних органів США.

Як відомо, Бузину застрелили 16 квітня на вулиці Дегтярівській у Шевченківському районі столиці біля будинку, де він жив. 18 червня, затримали двох підозрюваних у вбивстві Олеся Бузини – Андрія Медведька і Дениса Поліщука. Наразі вони обоє перебувають під вартою.

18 листопада Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання прокуратури про надання дозволу на тимчасовий доступ до акаунтів у Facebook підозрюваних у вбивстві Бузини.

«Службовим особам адміністрації соціальної мережі www.facebook.com надати тимчасовий доступ до речей і документів особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі дії у кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора, та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі копії документів», - зазначається в рішенні суду, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Суд визнав строк дії ухвали - тривалістю в 1 місяць, який обраховуватиметься з дня постановлення ухвали суддею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.