НОВИНИ

ЦВК: Усі виборчі комісії Маріуполя та Красноармійська вже отримали бюлетені

Із них 213 дільниць у Маріуполі та 37 у Красноармійську.

Усі 250 дільничних виборчих комісій, які функціонуватимуть під час місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську Донецької області, отримали бюлетені. Про це сьогодні, 27 листопада, під час брифінгу повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

"Усі 213 дільничних виборчих комісій міста Маріуполь отримали виборчі бюлетені від представників Центральної виборчої комісії. Також сьогодні отримали виборчі бюлетені всі 37 дільничних виборчих комісій міста Красноармійськ. Отже, усі 250 дільничних виборчих комісій, які будуть організовувати голосування 29 листопада 2015 року, отримали виборчі бюлетені", - заявив він. 

Нагадаємо, 25 жовтня у Маріуполі та Красноармійську вибори не відбулися. Верховна Рада призначила голосування на виборах депутатів міських рад і мерів у Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада 2015 року.

За прогнозами ОПОРИ, явка виборців на голосуванні у Красноармійську та Маріуполі 29 листопада може бути нижчою, ніж під час другого туру виборів міських голів 15 листопада 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.