НОВИНИ

У Дніпропетровську депутати не дозволили Філатову скласти присягу мера

Це обґрунтували тим, що він досі має мандат нардепа.

Депутати Дніпропетровської міської ради на першій сесії не дали можливість Борису Філатову скласти присягу міського голови, обґрунтувавши це наявністю у нього мандата народного депутата України. Про це повідомили ЗМІ.

Сесія розпочалася з виконання гімну України, депутати склали присягу, а коли присягу почав складати Філатов, більшість депутатів вийшли із залу. Із 64 депутатів у залі залишився 21 депутат.

Лідер партії "Громадська сила" Загід Краснов пояснив журналістам таку дію депутатів тим, що Філатов обраний міським головою Дніпропетровська, однак він не повинен вступати на посаду з порушенням закону - маючи мандат народного депутата України.

"Не повинен мер Дніпропетровська починати роботу з порушення закону. У Філатова сьогодні два мандати. Після того, коли Верховна Рада прийме рішення, і Філатов перестане бути народним депутатом, тоді він отримає запис у трудовій книжці і приїде на сесію Дніпропетровської міської ради, на якій він складе присягу", - сказав Краснов.

Як відомо, Борис Філатов у другому турі місцевих виборів став мером Дніпропетровська, у зв'язку з чим відмовився від депутатських повноважень.

26 листопада через відсутність необхідної кількості нардепів на робочих місцях Рада не підтримала постанову про припинення депутатських повноважень депутата від «Радикальної партії Ляшка» Злати Огневич, БПП Владислава Атрошенка та позафракційного Бориса Філатова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.