НОВИНИ

Франція заявила про необхідність проведення наземної операції у Сирії

Для цього мають бути задіяні урядові війська Сирії, Вільна сирійська армія, а також курди.

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус заявив, що для врегулювання сирійського конфлікту необхідно задіяти сухопутні сили. Про це повідомляють у Інтерфаксі. 

«Наші сухопутні війська не можуть бути у Сирії, оскільки це є контрпродуктивно, проте вони там потрібні», - заявив міністр.

За його словами, наземні операції мають проводити урядові війська Сирії, Вільна сирійська армія, а також курди».

Крім того, видання відзначає, що наразі окрім ІДІЛ у Сирії діють дрібніші терористичні угруповання, зокрема «Фронт ан-Нусра» («Аль-Каїда»), «Ахрар аш-Шам», «Армія ісламу», і не виключено, що вони можуть у вирішальну мить об'єднатися з бойовиками «Ісламської держави».

За словами воєнного експерта Ієна Кірнса, «немає жодних шансів на початок наземної операції військ США у Сирії. Не лише Обама, проте і увесь політичний клас хоче уникнути ще одного тривалого військового втручання, яке забере чимало життів та грошей».

Нагадаємо, 27 листопада Росія та Франція домовилися координувати авіаудари по ІДІЛ. Крім того, Президент Франції Франсуа Олланд закликав надати підтримку тим групам в Сирії, які також ведуть боротьбу з ісламістами.

Як відомо, 13 листопада у Парижі сталася серія терактів, 129 людей загинули, 352 зазнали поранень. Згодом стали відомі імена трьох терористів, причетних до атак в Парижі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.