НОВИНИ

Денис Казанський: На «ЛНР/ДНР» чекає економічне спустошення

Гроші, які сьогодні виділяє Росія на підтримку бойовиків у Луганську та Донецьку лише тимчасово стримують майбутню гуманітарну катастрофу. Але вони точно не рятують ситуації.

У промисловості самопроголошених республік на сході України розпочалися незворотні процеси, які призведуть до економічного спустошення регіону. Про це у своєму матеріалі для «Тижня» пише Денис Казанський.

За його словами, нині на окупованій території Донбасу зупиняються промпідприємства, бракує бензину. А гроші, які сьогодні виділяє Росія на підтримку бойовиків у Луганську і Донецьку лише тимчасово стримують майбутню гуманітарну катастрофу. Але вони точно не рятують ситуації.

«Мертве виробництво за допомогою таких ін’єкцій оживити не вдасться. До того ж не зрозуміло, як довго зможе надавати таку допомогу сама Росія, де також поглиблюється економічна криза», – пише Казанський.

Він зазначає, що відсутність хоч якоїсь реальної стратегії щодо запуску економік підконтрольних бойовикам територій робить перспективи проектів «ЛНР» і «ДНР» нікчемними. Якщо так піде далі, на окупований Донбас чекає голод.

«Щоправда, ватажків бойовиків цей факт, схоже, анітрохи не турбує. Вочевидь, вони так само передбачають майбутній неминучий крах їх проекту, як свого часу передбачив неминучий крах МММ Сєрґєй Мавроді, тож дбають вони лише про те, щоб викачати з підконтрольної території якомога більше ресурсів і коштів», – підсумовує журналіст.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.