НОВИНИ

ГПУ завершила досудове розслідування щодо екс-ректора Мельника у справі про хабарництво

Після ознайомлення адвокатів зі справою обвинувальний акт буде направлено в суд.

Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування у корупційній справі екс-ректора Національного університету Державної податкової служби України Петра Мельника. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У цій справі також проходять начальник відділу довишівської підготовки та член приймальної комісії. Встановлено, що зазначені особи за попередньою змовою отримали від студентів хабар у розмірі 177 тис. грн за зарахування на п’ятий курс бюджетної форми навчання. Гроші було перераховано на надані банківські рахунки підприємства, засновниками якого були родичі екс-ректора.

Після ознайомлення адвокатів зі справою обвинувальний акт буде направлено в суд.

Як відомо, органи прокуратури розслідують два кримінальних провадження стосовно Мельника. В одному кримінальному провадженні, процесуальне провадження в якому здійснює Генеральна прокуратура, Мельник проходить за ст. 368 КК України (хабар). За цією статтею Мельнику було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 1 грудня.

Друге кримінальне провадження розслідує прокуратура Київської області, в ньому Мельник проходить за ч. 5 ст. 191 (привласнення шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) , в цьому провадженні суд встановив запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.