НОВИНИ

В Одесі за сепаратистські публікації в соцмережах звільнили чотирьох патрульних

Стосовно ще п'яти поліцейських проводиться додаткова службова перевірка.

В Одесі через сепаратистські публікації в соцмережах звільнили чотирьох патрульних поліцейських. Про це повідомляє сайт Національної поліції України.

Згідно з повідомленням, після отримання інформації щодо антиукраїнських публікацій у соціальних мережах з боку кількох працівників патрульної поліції Одеси керівництвом Національної поліції було дано доручення про проведення всебічної перевірки вказаних фактів.

За результатами перевірки, проведеної Департаментом протидії кіберзлочинності Нацполіції, з'ясовано, що четверо працівників поліції у своїх облікових записах у соціальних мережах свідомо розміщували інформацію антиукраїнського змісту – відео, публікації, фотографії, які суперечать морально-етичним якостям українського правоохоронця.

Працівники патрульної поліції Одеси пояснили, що інформацію вони отримували із джерел сепаратистського спрямування. При цьому мотиви, з яких працівники поліції здійснювали поширення антидержавних публікацій, не були визнані достатньо аргументованими.

Також повідомляється, що в облікових записах ще п'яти поліцейських не виявлено записів антидержавного змісту. Стосовно них проводиться додаткова службова перевірка.

Як повідомлялося, МВС відсторонило київського патрульного Олексія Савкіна, який у соцмережах називав євромайданівців «бомжами».

Згодом у соцмережах з’явилися результати аналогічної перевірки старих записів у соцмережах низки одеських патрульних, які продемонстрували підтримку дій Росії та сепаратистів у конфлікті з Україною окремими працівниками поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.