НОВИНИ

Прокуратура відкрила провадження через обшук у приймальні Філатова

Суд 6 жовтня виніс ухвалу, прокуратура 9 жовтня відкрила кримінальне провадження.

Прокуратура Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного знаходження співробітників Генеральної прокуратури України та проведення обшуку 31 жовтня 2015 в приймальні народного депутата Бориса Філатова. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Як зазначається, кримінальне провадження відкрито 9 листопада за ч.2 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, що супроводжується насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями ).

«Кримінальне провадження прокуратурою області відкрито було за визначенням Жовтневого суду м Дніпропетровська. Заявник вважав, що співробітники Генпрокуратури незаконно знаходилися і проводили обшук 31 жовтня в приймальні народного депутата Б.Філатова в Дніпропетровську. Людина звернулася до суду, суд 6 жовтня виніс ухвалу, прокуратура 9 жовтня відкрила кримінальне провадження», - заявили в прес-службі прокуратури області.

Йде до судове розслідування.

Нагадаємо, Філатов на своїй сторінці у Facebook 31 жовтня повідомив про те, що в його приймальній і в домашньому помешканні проводяться обшуки. Пізніше Генпрокуратура заперечила заяви Філатова про обшуки в його приміщеннях.

Зазначимо, Борис Філатов у другому турі місцевих виборів став мером Дніпропетровська, у зв'язку з чим відмовився від депутатських повноважень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.