НОВИНИ

Порошенко вночі зустрівся з нардепами від "Самопомочі" щодо подій у Кривому Розі

Про конкретні результати перемовин наразі невідомо.

Президент Петро Порошенко та депутати з парламентської фракції "Самопоміч" зустрілися у ніч на 24 листопада для обговорення подій, пов'язаних з другим туром виборів мера Кривого Рогу. Про це повідомили нардепи від "Самопомочі" Семен Семенченко та Єгор Соболєв на сторінках у мережі Facebook.

«Півгодини тому разом з колегами по фракції Самопоміч закінчили обговорення з Президентом як скасувати фальсифікацію виборів у Кривому Розі», – написав Соболєв близько 02:00.

«Найближчі дві доби покажуть, хто і як діє, щоб захистити рух Кривого Рогу до свободи і самоврядування», – також зазначив нардеп.

Семенченко написав, що депутати передали Порошенку «вимоги мешканців Кривого Рогу».

«Щойно з колегами по фракції «Самопоміч» закінчили зустріч з Президентом України. Передали йому вимоги мешканців Кривого Рогу як до Гаранта Конституції захистити їх право вибирати собі владу. Найближчі кілька днів покажуть, чи здатна держава виконати свої обов'язки по відношенню до своїх громадян», – заявив Семенченко.

У прес-службі президента наразі нічого не повідомили стосовно зустрічі.

Раніше, 23 листопада лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк під час засідання погоджувальної ради парламенту заявив, що фракція вимагає зустрічі з Порошенком.

Як повідомлялося, суд повністю відхилив вимоги про перерахунок голосів у Кривому Розі.

Нагадаємо, криворізький міськвиборчком оголосив Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів, Вілкул набрав 49%, його суперник Юрій Милобог - близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси.

Також нагадаємо, Центральна виборча комісія замінила у Криворізькій виборчій комісії двох представників "Народного фронту" і двох – "Радикальної партії". Також про відкликання одного представника у ТВК заявили у БПП.