НОВИНИ

Росія жодним чином не може обмежити енергопостачання України – Міненерго

"Системи працюють паралельно, але ні Білорусь, ні РФ впливу не мають... Жодним чином ми не залежимо від РФ", - запевнив Демчишин.

Росія не має можливості обмежити енергопостачання будь-якої галузі чи регіону України, незважаючи на те, що енергосистеми обох країн працюють у паралельному режимі. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

"Системи працюють паралельно, але ні Білорусь, ні РФ впливу не мають... Жодним чином ми не залежимо від РФ", - запевнив Демчишин.

Як повідомлялося, 20 листопада на Херсонщині підірвали дві високовольтні опори подачі електроенергії в Крим. В Укренерго заявили, що внаслідок підриву електроопор на межі з Кримом без світла можуть залишитися ще дві області.

Також нагадаємо, що 21 листопада в Чаплинці правоохоронці оточили учасників блокади Криму, які не дозволяли ремонтувати підірвані напередодні електроопори. Голова підрозділу Херсонської поліції Ілля Ківа пояснив, що поліція оточила активістів, щоб дати можливість відремонтувати стовпи. Згодом відбулися зіткнення між активістами і Нацгвардією. Постраждали близько десяти людей. Після цього кримські татари оголосили про пікетування Адміністрації президента.

У ніч із 21 на 22 листопада на Чаплинці повторно підірвали пошкоджені електроопори, і Крим повністю відключили від постачання електроенергії з боку України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.