НОВИНИ

У Херсонській поліції пояснили, чому силовики оточили протестувальників на Чаплинці

За його словами, опори можуть у будь-який момент упасти на активістів.

Аварійні електроопори на Чаплинському напрямку можуть впасти в будь-який момент, тому правоохоронці повинні забезпечити доступ ремонтних бригад. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив керівник підрозділу Національної поліції Ілля Ківа.

"Дві опори на Чаплинському напрямку знаходяться в аварійному стані і в будь-який момент можуть впасти, а протестувальники перебувають від них у катастрофічній близькості. Наше завдання - дати можливість ремонтним групам провести ремонтні роботи", - повідомив він.

Ківа додав, що зазначені ЛЕП постачають електроенергію також у Херсонську і Миколаївську області.

"Дані дії спрямовані і проти України. Потрібно відокремлювати мух від котлет: або ми працюємо проти супротивника, або проти українського народу. Якщо ці стовпи впадуть, можуть постраждати мирні громадяни", - зазначив Ківа.

Він підтвердив, що місце можливого падіння опор очеплене правоохоронцями.

"Це мій підрозділ вийшов у зону можливого падіння і оточив цю територію, щоб дати можливість технікам приїхати і заварити ці стовпи", - заявив представник поліції.

Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, на Чаплинці Херсонської області правоохоронці оточили учасників блокади Криму, які не дозволяють ремонтувати підірвані напередодні електроопори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.