НОВИНИ

ГПУ відкрила провадження проти сербських друзів Кремля, що з’їздили до Криму

До окупованого півострова сербська делегація приїздила наприкінці жовтня.

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом візиту сербських політиків до Криму у жовтні 2015 року.

За даними ГПУ, 26 жовтня делегація з 8 сербських політиків так званого «Патріотичного блоку» прибула на територію Криму.

У складі делегації були голова Демократичної партії Сербії, яка має 21 місце у сербському парламенті, Санда Рашкович-Івич, її заступник Мілан Лапчевис, голова політради Драгана Тріфкович, представники сербського політичного руху «Двері» - Бошко Обрадович, Зоран Радойічіч, Югослав Кіпріанович, Стефан Свркота.

Крім того, під час перебування у Ялті Рашкович-Івич заявляла про підтримку так званого «референдуму», який провели проросійські сили у Криму у березні 2014 року.

«Таким чином, представники сербської делегації незаконно потрапили на територію анексованого півострову, вчинивши кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 323-1 КК України»,  – відзначили у ГПУ.

Нагадаємо, 23 липня Крим відвідала група французьких депутатів. Україна, Міністерство закордонних справ Франції і Європарламент засудили цей візит.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.