НОВИНИ

Українську ракету відправлять у космос з бразильського космодрому

Україна і Бразилія готують старт нового космічного ракетоносія «Циклон-4». Перший старт ракетоносія українського виробництва заплановано на 2012 рік

Україна і Бразилія готують старт нового космічного ракетоносія «Циклон-4». Перший старт ракетоносія українського виробництва заплановано на 2012 рік з бразильського космодрому на мисі Алькантара.

Про це сьогодні під час зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим заявив міністр оборони Бразилії Нельсон Азаведо Жобінь, повідомила прес-служба Кабміну.

«Уже підготовлений базовий проект і ми маємо всі можливості для того, щоб в 2012 році такий старт здійснити», - зазначив міністр оборони Бразилії.

Микола Азаров висловив задоволення високим рівнем двосторонньої співпраці між нашими країнами.

«У нас дуже хороші відносини з Бразилією, про це свідчить реалізація масштабного спільного проекту з будівництва космодрому в Бразилії, хоча ці роботи могли б відбуватися значно швидшим темпом. Ми бачимо великі перспективи двостороннього торговельно-економічного співробітництва. Ми сподіваємось, що Ваш візит дозволить активізувати співпрацю між нашими оборонними відомствами. Нам є що запропонувати Бразилії», - наголосив Азаров.

Нельсон Азаведо Жобінь поінформував, що міністерства оборони України та Бразилії підписали угоду про співробітництво в оборонній сфері. Угода передбачає створення спільних робочих груп в авіаційній галузі, суднобудівній, бронетанковій, сфері протиповітряної оборони та радіолокації.

За його словами, робочі групи почнуть працювати вже з листопада з тим, щоб з січня 2011 року перейти до практичної реалізації проектів співпраці в зазначених напрямках.

«Ви скоро отримаєте повідомлення від нас щодо того, що обирає Бразилія», - запевнив Жобінь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги