НОВИНИ

WADA: Українське антидопінгове агентство не відповідає світовим вимогам

Такими ж визнали антидопінгові агентства Андорри, Аргентини, Болівії, Ізраїлю.

Рада Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) визнала національні антидопінгові агентства п'яти країн - Андорри, Аргентини, Болівії, Ізраїлю та України такими, що не відповідають кодексу організації. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на прес-службу ВАДА.

Таке рішення оголошено на засіданні ВАДА в Колорадо-Спрінгз (США).

Крім того, вирішено поставити на контроль національні антидопінгові агентства Бельгії, Бразилії, Греції, Мексики та Франції. Щоб уникнути санкцій, агентства цих країн повинні привести свою діяльність у відповідність до кодексом ВАДА не пізніше 18 березня 2016 року.

Раніше Рада ВАДА затвердила рішення про те, що Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) не відповідає кодексу організації.

До цього за підсумками звіту незалежної комісії ВАДА про застосування допінгу в російській легкій атлетиці було вирішено тимчасово призупинити роботу Московського антидопінгового центру, її директор Грігорій Родченков відправлений у відставку. Крім того, було тимчасово призупинено членство Всеросійської федерації легкої атлетики в Міжнародній асоціації легкоатлетичних федерацій. Якщо дискваліфікація вчасно не буде знята, російські легкоатлети не зможуть взяти участі в Олімпійських іграх 2016 під прапором своєї країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.