НОВИНИ

Міносвіти позбавило ліцензій усі виші в окупованому терористами Донбасі

Відповідне рішення було прийняте акредитаційною комісією.

Акредитаційна комісія Міністерства освіти та науки прийняла рішення про позбавлення  ліцензій вищих навчальних закладів, які лишилися на тимчасово окупованій території. Про це повідомили в прес-службі МОН.

"Прийнято рішення позбавити вищі навчальні заклади, які розташовані на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, та на окупованих територіях Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, ліцензій на здійснення освітньої діяльності", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наразі з Донбасу вже евакуювали понад десять вишів.

Зокрема, Донецький національний університет відкрився у Вінниці. Виш розмістився у приміщеннях заводу "Кристал". Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська в місто Рубіжне Луганської області.

Крім того, з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно.

Також стало відомо, що Донецький юридичний інститут МВС України через військові дії на Донбасі рішенням керівництва МВС передислоковано у Кривий Ріг, а Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка – у Суми.