НОВИНИ

ГПУ назвала безпосереднього координатора "тітушок" під час Майдану

Ними займався Захарченко за вказівкою Януковича.

Координацією "тітушок" за часів Майдану займався колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко за вказівкою Віктора Януковича. Про це свідчать дані розслідування ГПУ.

"Зводилася координація цієї діяльності на колишньому міністрі внутрішніх справ Захарченку та людях з його оточення, які займалися координацією, підбором і фінансуванням цих "тітушок" і їх організаторів. Це все робилося з відома і за вказівкою колишнього президента (Віктора Януковича - Ред.), як це встановлено в повідомленні про підозру", - сказав начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк на прес-конференції.

Нагадаємо, слідство ГПУ встановило, що колишній президент України Віктор Янукович особисто прийняв рішення про розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 року і дав доручення здійснити цю акцію колишньому міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку, а також екс-секретарю Ради національної безпеки і оборони Андрію Клюєву. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.