НОВИНИ

Через загрозу терактів Аваков перевів правоохоронні структури в посилений режим роботи

За його словами, вживаються усі необхідні заходи для забезпечення безпеки громадян.

МВС І СБУ мають інформацію про підготовку терористичних атак і провокацій з використанням вогнепальної бойової зброї та вибухових пристроїв у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та низці інших міст країни. Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

"З урахуванням серії терористичних атак в Європі, активізації окупаційних сил на сході країни, з урахуванням високих ризиків терористичної загрози, мною прийнято рішення про переведення всіх правоохоронних структур у посилений режим роботи", – написав він у Facebook.

За його словами, вживаються усі необхідні заходи для забезпечення безпеки громадян, а також для забезпечення безпеки функціонування ключових об'єктів інфраструктури та життєдіяльності.

"Прошу кожного з вас ставитись з розумінням до посилених заходів безпеки в публічних місцях, на транспорті, на дорогах країни - до вимог про зупинку автотранспорту, перевірку документів і автомобілів. Це все робиться для забезпечення безпеки вас і ваших дітей," – написав Аваков.

Окремо міністр звернувся до політичних сил, громадських організацій, які планують проводити в найближчі дні масові акції, мітинги та заходи. Він запевнив, що Національна поліція України та Національна гвардія України готові забезпечити правопорядок і безпеку на цих акціях за умови дотримання з боку організаторів та усіма учасниками норм безпеки.

"Прошу вас вжити усіх необхідних рішень, для того, що б не було ні найменшої можливості використати ваше конституційне право на протест як ширму для виконання терористичного акту", – звернувся Аваков до мітингувальників, які зараз проводять акції в центрі Києва.

Нагадаємо, о 8:00 в Україні стартувало голосування у другому турі виборів голів 29 міст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.