НОВИНИ

Ярош погодився очолити штаб ДУК "Правий сектор"

"Я з вдячністю приймаю цю пропозицію і заявляю про те, що беру на себе командування Штабом Корпусу, 5-м, 8-м батальйонами і батальйоном "Госпітальєри".

Екс-лідер партії "Правий сектор" Дмитро Ярош заявив про згоду очолити штаб Добровольчого українського корпусу "ПравиЯ з вдячністю приймаю цю пропозицію і заявляю про те, що беру на себе командування Штабом Корпусу, 5-м, 8-м батальйонами і батальйоном «Госпітальєри».й сектор".

« Нарада щодо подальшої діяльності Корпусу буде проведена найближчим часом», - заявив Ярош.

«Я не розглядав і не розглядаю можливу свою участь у будь-яких інших політичних та громадських організаціях. Нічого кращого за Правий сектор, на мою суб’єктивну думку, у двадцять першому сторіччі українці не витворили», - додав він.

КоментарМоя відставка з посади Провідника НВР ПС викликала неабиякий резонанс не тільки серед членства Руху, але й сер...

Posted by Дмитро Ярош on 13 листопада 2015 р.

Читайте також: Член "Правого сектору" назвала дві причини відставки Яроша

Як повідомлялося, Дмитро Ярош заявив, що складає повноваження лідера "Національно-визвольного руху "Правий сектор" через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід. Після цього ДУК «Правий сектор» зробив заяву з пропозицією Ярошу особисто очолити організацію.

Нагадаємо, триває процес входження бійців "Правого сектору" до лав бойового підрозділу Служби безпеки України – спецпідрозділу "Альфа". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.