НОВИНИ

«Стирол» ввійшов до складу Ostchem Group

Найбільший хімічний концерн «Стирол» (Горлівка, Донецька область) ввійшов до складу OstchemGroup, яка управляється холдинговою компанією Ostchem Holding AG (Відень, Австрія)

Найбільший хімічний концерн «Стирол» (Горлівка, Донецька область) ввійшов до складу OstchemGroup, яка управляється холдинговою компанією Ostchem Holding AG (Відень, Австрія).

Про це сказано в повідомленні Group DF, до якої входить Ostchem Group.

Таким чином, до складу Ostchem Group входять 4 виробники мінеральних добрив азотної групи - компанія «Рівнеазот» (Рівненська область), концерн «Стирол», компанія «Таджиказот» (Таджикистан) і компанія «Нітроферт» (Естонія).

Компанія не повідомляє механізм входження концерну «Стирол» до складу Ostchem Group.

Зазначається, що в рамках єдиної управляючої структури виробники азотних добрив, які входять до складу Ostchem Group, зможуть підвищити конкурентноздатність виробленої продукції за рахунок централізації інвестиційної діяльності, стандартизації фінансових операцій і звітності, оптимізації закупівель обладнання й матеріалів, об'єднання ремонтно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт.

За попередніми оцінками, сума річних інвестицій у хімічні підприємства групи становитиме понад 100 млн. доларів.

Як повідомлялось, 2009 рік «Стирол» закінчив зі збитками 324,193 млн. гривень, чистий дохід порівняно з 2008 роком скоротився на 55,68%, або на 2 388,192 млн. гривень до 1 901,244 млн. гривень.

Підприємство є єдиним виробником полістиролів в Україні й одним з 4 виробників удароміцного полістиролу в СНД.

В 2006 році співвласник компанії «РосУкрЕнерго» Дмитро Фірташ заснував холдингову компанію Group DF (Австрія), консолідувавши в ній свої активи в енергетичній, будівельній і хімічній галузях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги