НОВИНИ

Член "Правого сектору" назвала дві причини відставки Яроша

Зокрема, йдеться про ухвалені на конференції НВР "Правий сектор" рішення та про "толерування діяльності, близької до криміналу".

Провідник "Правого сектору" Дмитро Ярош оголосив про відставку через незгоду з окремими рішеннями "революційного" крила організації. Про це повідомила на сторінці у мережі Facebook член проводу НВР "Правий сектор" Олена Білозерська.

За її словами, конференцію 8 листопада «організувала частина членів Проводу, які виступають за перехід НВР ПС на жорсткий революційний шлях».

«Також на конференції був обраний провід усього Руху на чолі з Дмитром Ярошем, до якого, крім Провідника, увійшли ті кілька членів Проводу, які є прибічниками вищезгаданого шляху. Діючий же до цього склад Проводу, згідно задуму організаторів, є тепер виключно партійним і підпорядковується новообраному проводу НВР», – зазначила Білозерська.

Вона також додала, що більшість учасників конференції проголосували за пропоновані рішення, оскільки вважали, що вони погоджені з самим Ярошем. Окрім того, Ярош нібито надіслав листа, в якому висловив своє бачення подальшого розвитку руху і пропозиції щодо складу Проводу.

«Обидві його рекомендації організаторами конференції були проігноровані - хоча всі, крім одного, її учасники висловили Ярошу повну довіру і підтримку. Де-факто, організатори поставили перед Д.Ярошем вимогу - відтепер лише їх він має представляти, лише їхню позицію висловлювати», – зазначила Білозерська.

Також вона вказала другу проблему всередині ПС, яка стосується звинувачень організації у кримінальних діях.

«Не стану приховувати і ще одну розбіжність у поглядах: «революційна» частина нашого Проводу схильна до толерування діяльності, близької до криміналу, яка допомагає вирішувати одномоментні проблеми, але шкодить репутації Руху в цілому», – написала вона.

На думку Білозерської, саме ці події стали причиною відставки Яроша. За її словами, якщо Яроша не вдасться повернути у ПС, то вона також залишить цю організацію.

Друзі, вже добу ви чекаєте від мене коментарів з приводу заяви Дмитра Яроша про те, що він складає з себе повноваження П...

Posted by Олена Білозерська on 12 листопада 2015 р.

Як повідомлялося, Дмитро Ярош заявив, що складає повноваження лідера "Національно-визвольного руху "Правий сектор" через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід. Після цього ДУК «Правий сектор» зробив заяву з пропозицією Ярошу особисто очолити організацію.

Нагадаємо, триває процес входження бійців "Правого сектору" до лав бойового підрозділу Служби безпеки України – спецпідрозділу "Альфа". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.