НОВИНИ

Денис Казанський: Низька явка у другому турі виборів може кардинально змінити розстановку сил

Другий тур принесе удачу тим претендентам, чий електорат виявиться дисциплінованішим.

Головною інтригою виборів, призначених на 15 листопада, вважають не стільки рейтинги кандидатів, скільки явку виборців – другий тур принесе удачу тим претендентам, чий електорат виявиться дисциплінованішим. Про це у своєму матеріалі для «Тижня» пише Денис Казанський.

Він пояснює це тим, що хтось не піде голосувати, не побачивши свого кандидата у фіналі, комусь буде ліньки йти на дільницю вдруге, хтось, зауваживши великий розрив між висуванцями в першому турі, вирішить, що результат заздалегідь відомий і без нього.

«Зрештою, низька явка може кардинальним чином змінити розстановку сил», - зазначив Казанський.

Зокрема, за його словами, протистояння обіцяє бути дуже цікавим у Луцьку, де кандидат від УКРОПа та діючий мер від «Солідарності» 25 жовтня фінішували з невеликим розривом.

«Таким чином, 15 листопада напевне подарує нам велику бійку. Адже на Волині значний вплив має Ігор Коломойський, стосунки якого із владою ніяк не можна назвати простими», - пише журналіст.

Також, зазначає Казанський, традиційно цікавими обіцяють бути перегони на Закарпатті. У другий тур виборів мера Ужгорода вийшли кандидат від «Відродження» Богдан Андрєєв та колишній міський голова Сергій Ратушняк.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.