НОВИНИ

Жебрівський назвав ризики проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську

Виборцям обіцяють грошову винагороду за їх голос, а також за тих, кого вони приведуть на виборчу дільницю. Такий собі мережевий маркетинг у дії.

Підкуп виборців є одним з ризиків проведення виборів в Маріуполі та Красноармійську. Про це заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, якого цитує прес-служба ВЦА.

"За інформацією, яка надходить до мене, деякі політичні сили вже створюють мережі підкупу. Виборцям обіцяють грошову винагороду за їх голос, а також за тих, кого вони приведуть на виборчу дільницю. Такий собі мережевий маркетинг у дії. Обласна влада працює спільно з правоохоронними органами, щоб виключити такі порушення", - підкреслив Жебрівський.

Він зазначив, що сьогодні жителі Маріуполя та Красноармійська налаштовані на вибори.

"Склад територіальних виборчих комісій змінився в обох містах. Робота йде важко, але приступили. Люди хочуть обрати місцеву раду, і вони мають на це право", - підкреслив Жебрівський.

Він також запевнив, що правоохоронці, військові і сили Нацгвардії будуть приведені в повну готовність, щоб вибори відбулися з дотриманням громадського порядку і без зовнішнього втручання в процес.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила голосування на виборах депутатів міських рад і мерів у Маріуполі і Красноармійську Донецької області на неділю, 29 листопада 2015 року.

Також раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія сформувала нові склади Красноармійської і Маріупольської міських виборчих комісій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.