НОВИНИ

У «Правому секторі» назвали головну причину відставки Яроша

Після заяви Яроша, усі структури Руху працюють у штатному режимі.

Провід Національно-визвольного руху «Правий сектор» офіційно прокоментував заяву Дмитра Яроша про складення із себе повноважень провідника руху ПС. Відповідний коментар опублікований на сайті «Правого сектору».

«Сьогодні, 11 листопада, Дмитро Ярош заявив, що складає із себе повноваження Провідника нашого Руху. Цій події передувала активізація провідного членства "Правого сектора", спрямована на протидію негативним тенденціям розвитку Руху. До Дмитра Яроша був написаний лист, у якому окреслено головні проблеми Національно-визвольного руху "Правий сектор", передусім — відхід від революційної стратегії. Під час зустрічі з Д. Ярошем з його ініціативи було вирішено провести конференцію за участі провідного членства. Конференція мала визначити головні напрямні розвитку нашого Руху і обрати його Провід. Список учасників конференції узгоджено з Д. Ярошем. Його кістяк склали командири бойових частин та запасних батальйонів ДУК, лідери обласних осередків та структурних підрозділів Руху», – йдеться у повідомленні.

Конференція відбулася 8 листопада під Києвом. Ярош не взяв участі у її роботі.

«Конференцією одноголосно було обрано Провід усього Руху (до того часу діяв лише Провід партії). Також конференція розробила стратегічні напрями Руху», – сказано в тексті.

«Після проведення конференції окремі особи, керовані власними меркантильними інтересами, амбіціями і, можливо, зв'язками зі спецслужбами, зробити все, аби налаштувати Д. Яроша на невизнання рішень конференції й неприйняття революційної стратегії. Це коло осіб вже давно визрівало в рядах Руху, і, вдаючись до підлабузництва, інтриг, ширення пліток, намагалося впливати на його політику. Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Д. Ярош мусив скласти повноваження», – зазначають у «Правому секторі».

Згідно з текстом, після заяви Яроша, усі структури Руху працюють у штатному режимі.

«Найближчими днями відбудеться засідання Проводу НВР ПС, на яке буде запрошено Д. Яроша і де будуть остаточно вирішені всі питання та розпрацьовані деталі нашої стратегії», – резюмує Провід Національно-визвольного руху «Правий сектор».

Як повідомлялося, Дмитро Ярош заявив, що складає повноваження лідера "Національно-визвольного руху "Правий сектор" через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід.

Нагадаємо, триває процес входження бійців "Правого сектору" до лав бойового підрозділу Служби безпеки України - спецпідрозділу "Альфа". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.