НОВИНИ

Ярош склав повноваження провідника "Правого сектору"

"Складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером", – написав він.

Дмитро Ярош заявив, що складає повноваження лідера "Національно-визвольного руху "Правий сектор"" через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід. Про це він написав у Facebook.

За словами Дмитра Яроша, 8 листопада на конференції керівного складу "Правого сектору" деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган Провід. У ньому Дмитрові Ярошу запропонували посаду Провідника.

"Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу", - написав Ярош.

Він пояснив, що несе персональну відповідальність за все, що відбувається в організації і не збирається перекладати її на інших. За його словами, нова посада означала би для Яроша перетворитися на "весільного генерала" у "Правому секторі".

"Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером", - заявив Дмитро Ярош.

 

Побратими! 8 листопада у Києві відбулась конференція керівного складу Правого сектору. Метою, задекларованою організат...

Posted by Дмитро Ярош on Wednesday, November 11, 2015

Нагадаємо, триває процес входження бійців "Правого сектору" до лав бойового підрозділу Служби безпеки України - спецпідрозділу "Альфа". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.