НОВИНИ

Українських військових льотчиків запросили на найбільше в Азії авіашоу

Офіційне запрошення озвучив Військово-повітряний аташе при Посольстві Республіки Індія в Україні полковник Прашанта Екванта Патанге

Офіційне запрошення озвучив Військово-повітряний аташе при Посольстві Республіки Індія в Україні полковник Прашанта Екванта Патанге

Про це Тижню повідомили в прес-службі Міноборони України

У Вінниці відбулася зустріч командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Онищенка з Військово-повітряним аташе при Посольстві Республіки Індія в Україні полковником Прашанта Екванта Патанге.

Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань розвитку двостороннього військового та військово-технічного співробітництва, а також питання підготовки та проведення візиту делегації Командування Повітряних Сил ЗС України до Республіки Індія, який заплановано на кінець жовтня поточного року.

«Українська сторона покладає надії на тісну співпрацю з індійською стороною в питаннях двостороннього військового співробітництва. Ми переконані, що подальша співпраця в авіаційній галузі слугуватиме на користь збройним силам обох держав, - підкреслив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Сергій Онищенко.

У свою чергу Військово-повітряний аташе при Посольстві Республіки Індія в Україні полковник Прашант Еквант Патанге запропонував українській делегації під час майбутнього візиту відвідати одну з авіаційних баз, базу транспортної авіації, академію Військово-повітряних сил, де здійснюється підготовка льотчиків.

Полковник Прашант Еквант Патанге також запросив делегацію Повітряних Сил ЗС України взяти участь у авіашоу, яке відбудеться в Індії у наступному році.

«У 2011 році в Індії відбудеться одне з найбільших в Азії авіашоу, на якому буде представлено військову авіацію з більше ніж з 60-ти держав світу. Для України це буде добра нагода продемонструвати свої можливості та потенціал», - зазначив Військово-повітряний аташе при Посольстві Республіки Індія в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги