НОВИНИ

Державіаслужба України буде перевіряти безпеку аеропорту в Шарм-ель-Шейху

В Єгипет направлять інспектора, який здійснюватиме перевірку.

Державна авіаційна служба України повідомила українські авіакомпанії, що виконують рейси до Єгипту, про посилення заходів безпеки. Про це йдеться в повідомленні служби.

«Підготовлені та направлені на адресу авіакомпаній, що виконують рейси до/з аеропортів Єгипту, телеграми щодо вжиття додаткових заходів авіаційної безпеки під час виконання перевезень до/з аеропортів Єгипту», - йдеться в повідомленні.

На засіданні ради з безпеки польотів Державіаслужби було вирішено направити інспектора в аеропорт Шарм-ель-Шейха для проведення перевірки стану авіаційної безпеки.

«За результатами наради вирішено направити державного інспектора з авіаційної безпеки для проведення перевірки стану авіаційної безпеки в аеропорту Шарм-ель-Шейх».

Нагадаємо, літак A321 авіакомпанії Metrojet («Когалимавіа»), що виконував рейс із Шарм-ель-Шейха в Санкт-Петербург, розбився 31 жовтня на Синайському півострові. Загинули всі, хто перебував на борту, – 217 пасажирів і сім членів екіпажу. На борту літака було четверо громадян України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.