НОВИНИ

Росреєстр видалив інформацію про маєток міністра оборони РФ Шойгу за $18 млн

Раніше там було вказано, що маєток був записаний спочатку на доньку, а потім на сестру дружини міністра.

Росреєстр видалив зі своєї бази даних інформацію про те, що дочка міністра оборони РФ Сєргєя Шойгу Ксєнія володіла земельними ділянками на Рубльовці. Про це у своєму блозі написав керівник відділу розслідувань Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Алєксєя Навального Гєоргій Албуров.

«Росреєстр не працював майже 10 днів, ми вже вирішили, що після Шойгу його закрили на безстрокові «технічні роботи» - рівно до прийняття закону про заборону видачі інформації про власників нерухомості. Але вчора він запрацював, і ми насамперед перезамовили довідки на Шойгу... Підозри підтвердилися. З довідок зникли всі власники, крім поточного - сестри дружини Шойгу. Його дочка, яка володіла раніше, з виписок пропала», - написав Албуров.

Борці з корупцією заявили, що планують подати на відомство до суду. Як зазначено в позовній заяві, «видалення відомостей про права на земельні ділянки є не передбаченою законом зміною, що викривляє дійсний зміст державного реєстру». Видалення відомостей, як відзначають працівники ФБК, порушує право на отримання інформації, гарантоване федеральним законом «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та угод з ним».

Нагадаємо, в жовтні Фонд боротьби з корупцією оприлюднив фото розкішного палацу міністра оборони РФ Сєргєя Шойгу. За документами, маєток вартістю близько $18 мільйонів Шойгу записав спочатку на доньку, а потім на сестру дружини.

Напередодні список російських земель і нерухомості за кордоном став недоступний для громадян і журналістів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.